واکنش محسن کاوه به استعفای رضایی: کدام دخالت؟ اصلا او را ندیده‌ام که دخالت کنم

محسن کاوه در گفتگو با ایسنا، درباره استعفای علیرضا رضایی از سرمربیگری تیم ملی امید، اظهار کرد: مگر رضایی استعفا داده است؟ من از زبان شما این موضوع را می‌شنوم و اصلا در جریان آن نیستم.


مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران در واکنش به این موضوع که رضایی دخالت‌های او را دلیل اصلی استعفایش دانسته است، گفت: کدام دخالت؟ ایشان قرار بود روز گذشته در جلسه بنده با سرمربیان تیم‌های ملی حاضر شود که نیامد. خودم هم از این حرف مانده‌ام؟ من که اصلا دخالتی در کار او نداشتم. ما یک جلسه قبل از مسابقات انتخابی تیم ملی امید و در پی برخی سوءتفاهم‌های پیش آمده با هم داشتیم که جلسه بسیار خوبی هم بود و اتفاقا رضایی خیلی راضی جلسه را ترک کرد.


وی افزود: بعد از آن جلسه هم اصلا او را ندیدم که بخواهم در کارش دخالت کنم. دیروز هم او را دعوت کردیم که به فدراسیون نیامد. دیگر نمی‌دانم چرا چنین حرفی را زده است.


کاوه در پاسخ به این سوال که آیا استعفای رضایی را قبول می‌کند یا خیر، خاطرنشان کرد: چه بگویم؟ وقتی اطلاعی از این موضوع ندارم نمی‌دانم چه بگویم؟


کاوه در ادامه گفتگو با ایسنا، درباره غیبت محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان در جلسه دیروز و اینکه آیا نگرانی از این بابت نیز وجود دارد، خاطرنشان کرد: خیر هیچ نگرانی از این بابت نداریم. طلایی بدلیل مسافرت در جلسه غایب بود. اتفاقا امروز(یکشنبه) جلسه‌ای یک ساعته را با او داشتم که بسیار خوبی بود.


مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در ادامه درباره مطرح شدن برخی مباحث مبنی بر قصد رییس جدید فدراسیون کشتی برای انتخاب او به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران گفت: غلامرضا محمدی قابلیت‌های فراوانی دارد و کارآیی زیادی دارد که می‌تواند به تیم ملی کمک کند. او خیلی قوی در حال انجام کار است و فکر می‌کنم از صحبت‌های علیرضا دبیر سوء برداشت شده است.


وی در پاسخ به این سوال که اگر پیشنهاد سرمربی‌گری بزرگسالان به او داده شود قبول می‌کند یا خیر، گفت: اگر هم پیشنهاد شود قبول نمی‌کنم. من در کنار غلامرضا محمدی با یکدیگر کار می‌کنیم و باید تیم را بخوبی آماده حضور در رقابت‌های جهانی کنیم.


انتهای پیام

پاسخی بگذارید